Puchar w Częstochowie

Już jutro nasze zawodniczki udadzą się drugi raz w tym sezonie do Częstochowy , tym razem spotkanie odbędzie się w ramach 1/8 Pucharu Polski w którym mierzyć się będziemy z KU AZS UJD Częstochowa.

Drużyna akademiczek to ekipa z którą najczęściej rywalizujemy od momentu powstania naszej kobiecej drużyny.

W obecnym sezonie każda z drużyn po jednym razie była górą w bezpośrednich starciach, a jak będzie tym razem? Liczymy, że to Siemianowiczanki wrócą z awansem do kolejnej rundy rozgrywek.

Początek spotkania już jutro w Częstochowie w hali przy ul. Zbierskiego 6 o godz. 19:30.