Podziękowania dla Urzędu Miasta! Klub 11 września 201911 września 2019 Serdecznie pragniemy podziękować naszemu miastu za wsparcie finansowe naszego klubu. W drugim półroczu tego roku Urząd Miasta postanowił nam przekazać kwotę 28 tysięcy złotych.Serdecznie dziękujemy! Podziel się: Share on Facebook (Otwiera się w nowym oknie) Facebook Share on X (Otwiera się w nowym oknie) X Dodaj do ulubionych:Lubię Wczytywanie…